MLAJŠI UČENCI 2.DEL

1. LIGA


Urnik - Skupina:1.A

Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ VALENTINA VODNIKA

40:22

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

26.1.2015 13:00

OŠ KOSEZE

OŠ VIŽMARJE - BROD

32:33

OŠ VALENTINA VODNIKA

6.2.2015 12:00

OŠ VIŽ. BROD

OŠ VALENTINA VODNIKA

48:19

OŠ HINKA SMREKARJA

6.2.2015 13:00

OŠ VIŽ. BROD

OŠ VIŽMARJE - BROD

36:22

OŠ HINKA SMREKARJA

6.2.2015 14:00

OŠ VIŽ. BROD

OŠ VIŽMARJE - BROD

33:58

OŠ VRHOVCI

13.2.2015 12:00

OŠ VIŽ. BROD

OŠ FRANCETA BEVKA

25:48

OŠ VRHOVCI

13.2.2015 13:00

OŠ VIŽ. BROD

OŠ VIŽMARJE - BROD

24:42

OŠ FRANCETA BEVKA

13.2.2015 14:00

OŠ VIŽ. BROD

OŠ VRHOVCI

50:26

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

17.2.2015 13:00

OŠ VRHOVCI

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

20:0 BB

OŠ HINKA SMREKARJA

17.2.2015 14:00

OŠ VRHOVCI

OŠ VRHOVCI

20:0 BB

OŠ HINKA SMREKARJA

17.2.2015 15:00

OŠ VRHOVCI

OŠ FRANCETA BEVKA

30:29

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

19.2.2015 14:15

OŠ F. BEVKA

OŠ FRANCETA BEVKA

20:0

OŠ HINKA SMREKARJA

19.2.2015 15:15

OŠ F. BEVKA

OŠ VALENTINA VODNIKA

40:24

OŠ VRHOVCI

2.3.2015 12:15

OŠ V. VODNIKA

OŠ VIŽMARJE - BROD

27:25

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

2.3.2015 13:15

OŠ V. VODNIKA

OŠ VALENTINA VODNIKA

46:12

OŠ FRANCETA BEVKA

2.3.2015 14:15

OŠ V. VODNIKA

 

Lestvica  T   Z   P     R  Točke

OŠ VALENTINA VODNIKA

5 5 0 207:109 98 10

OŠ VRHOVCI

5 4 1 200:124 76 9

OŠ FRANCETA BEVKA

5 3 2 129:147 -18 8

OŠ VIŽMARJE - BROD

5 2 3 152:180 -28 7

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

5 1 4 122:147 -25 6

OŠ HINKA SMREKARJA

5 0 5 41:144 -103 3


Urnik - Skupina:1.B

Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ KETTEJA IN MURNA

13:28

OŠ MIRANA JARCA

12.2.2015 11:30

Dvorana Kodeljevo

OŠ MIRANA JARCA

43:22

OŠ SOSTRO

12.2.2015 12:30

Dvorana Kodeljevo

OŠ KETTEJA IN MURNA

25:48

OŠ SOSTRO

12.2.2015 13:30

Dvorana Kodeljevo

OŠ ZADOBROVA

31:13

OŠ TONETA ČUFARJA

19.2.2015 11:30

Dvorana Kodeljevo

OŠ KETTEJA IN MURNA

31:21

OŠ TONETA ČUFARJA

19.2.2015 12:30

Dvorana Kodeljevo

OŠ KETTEJA IN MURNA

13:29

OŠ ZADOBROVA

19.2.2015 13:30

Dvorana Kodeljevo

OŠ SOSTRO

25:27

OŠ POLJE

2.3.2015 11:45

Dvorana Kodeljevo

OŠ POLJE

20:0 BB

OŠ TONETA ČUFARJA

2.3.2015 12:45

Dvorana Kodeljevo

OŠ SOSTRO

13:39

OŠ ZADOBROVA

2.3.2015 13:45

Dvorana Kodeljevo

OŠ MIRANA JARCA

21:18

OŠ POLJE

3.3.2015 13:00

OŠ M. JARCA

OŠ TONETA ČUFARJA

0:20 BB

OŠ SOSTRO

3.3.2015 14:00

OŠ M. JARCA

OŠ MIRANA JARCA

20:0 BB

OŠ TONETA ČUFARJA

3.3.2015 15:00

OŠ M. JARCA

OŠ KETTEJA IN MURNA

34:16

OŠ POLJE

4.3.2015 14:00

OŠ K. MURNA

OŠ ZADOBROVA

29:35

OŠ POLJE

4.3.2015 15:00

OŠ K. MURNA

OŠ MIRANA JARCA

7:24

OŠ ZADOBROVA

4.3.2015 16:00

OŠ K. MURNA

 

Lestvica  T   Z   P     R  Točke

OŠ ZADOBROVA

5 4 1 152:81 71 9

OŠ MIRANA JARCA

5 4 1 119:77 42 9

OŠ POLJE

5 3 2 116:109 7 8

OŠ SOSTRO

5 2 3 128:134 -6 7

OŠ KETTEJA IN MURNA

5 2 3 116:142 -26 7

OŠ TONETA ČUFARJA

5 0 5 34:122 -88 2

Partnerji

Izvajanje programa sofinancira MOL

lj-grb