NAJMLAJŠI UČENCI 1. DEL

Prijavljene ekipe:
  - OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
  - OŠ BOŽIDARJA JAKCA
  - OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
  - OŠ FRANCETA BEVKA
  - OŠ HINKA SMREKARJA
  - OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
  - OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
  - OŠ KAŠELJ
  - OŠ KETTEJA IN MURNA
  - OŠ KOLEZIJA
  - OŠ KOSEZE
  - OŠ MARTINA KRPANA
  - OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
  - OŠ MIRANA JARCA
  - OŠ POLJE
  - OŠ PREŽIHOV VORANC
  - OŠ SOSTRO
  - OŠ SPODNJA ŠIŠKA
  - OŠ TONETA ČUFARJA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VIŽMARJE - BROD
  - OŠ VODMAT
  - OŠ VRHOVCI
  - OŠ ZADOBROVA
  - OŠ ZALOG

Urnik - Skupina:A

Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ KOSEZE

34:11

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

20.4.2015 14:00

OŠ V. VODNIKA

OŠ VALENTINA VODNIKA

20:19

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

20.4.2015 15:00

OŠ V. VODNIKA

OŠ VALENTINA VODNIKA

11:38

OŠ KOSEZE

20.4.2015 16:00

OŠ V. VODNIKA
Lestvica  T   Z   P     R  Točke

OŠ KOSEZE

2 2 0 72:22 50 4

OŠ VALENTINA VODNIKA

2 1 1 31:57 -26 3

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

2 0 2 30:54 -24 2


Urnik - Skupina:B

Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ SOSTRO

20:0 BB

OŠ MARTINA KRPANA

8.4.2015 13:00

OŠ SOSTRO

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

14:23

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

8.4.2015 14:00

OŠ SOSTRO

OŠ SOSTRO

33:20

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

8.4.2015 15:00

OŠ SOSTRO

OŠ MARTINA KRPANA

30:21

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

21.4.2015 13:30

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

14:35

OŠ SOSTRO

21.4.2015 14:30

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

20:26

OŠ MARTINA KRPANA

21.4.2015 15:30

OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Lestvica  T   Z   P     R  Točke

OŠ SOSTRO

3 3 0 88:34 54 6

OŠ MARTINA KRPANA

3 2 1 56:61 -5 4

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

3 1 2 64:77 -13 4

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

3 0 3 48:84 -36 3


Urnik - Skupina:C

Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ FRANCETA BEVKA

60:47

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

7.4.2015 13:30

OŠ F. BEVKA

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

27:29

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

21.4.2015 13:30

OŠ F. BEVKA

OŠ FRANCETA BEVKA

39:13

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

21.4.2015 14:20

OŠ F. BEVKA
Lestvica  T   Z   P     R  Točke

OŠ FRANCETA BEVKA

2 2 0 99:60 39 4

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

2 1 1 76:87 -11 3

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

2 0 2 40:68 -28 2


Urnik - Skupina:D

Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ VIŽMARJE - BROD

26:14

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

2.4.2015 12:30

OŠ VIŽ. BROD

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

9:18

OŠ HINKA SMREKARJA

2.4.2015 13:30

OŠ VIŽ. BROD

OŠ VIŽMARJE - BROD

38:7

OŠ HINKA SMREKARJA

2.4.2015 14:30

OŠ VIŽ. BROD
Lestvica  T   Z   P     R  Točke

OŠ VIŽMARJE - BROD

2 2 0 64:21 43 4

OŠ HINKA SMREKARJA

2 1 1 25:47 -22 3

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

2 0 2 23:44 -21 2


Urnik - Skupina:E

Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ MIRANA JARCA

27:38

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

7.4.2015 13:00

OŠ M. JARCA

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

20:0 BB

OŠ TONETA ČUFARJA

7.4.2015 14:00

OŠ M. JARCA

OŠ MIRANA JARCA

20:0 BB

OŠ TONETA ČUFARJA

7.4.2015 15:00

OŠ M. JARCA
Lestvica  T   Z   P     R  Točke

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

2 2 0 58:27 31 4

OŠ MIRANA JARCA

2 1 1 47:38 9 3

OŠ TONETA ČUFARJA

2 0 2 0:40 -40 0


Urnik - Skupina:F

Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ KAŠELJ

6:20

OŠ ZADOBROVA

8.4.2015 13:00

OŠ KAŠELJ

OŠ ZADOBROVA

37:7

OŠ ZALOG

8.4.2015 14:00

OŠ KAŠELJ

OŠ KAŠELJ

22:4

OŠ ZALOG

8.4.2015 15:00

OŠ KAŠELJ
Lestvica  T   Z   P     R  Točke

OŠ ZADOBROVA

2 2 0 57:13 44 4

OŠ KAŠELJ

2 1 1 28:24 4 3

OŠ ZALOG

2 0 2 11:59 -48 2


Urnik - Skupina:G

Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ KETTEJA IN MURNA

29:34

OŠ POLJE

23.4.2015 12:00

Dvorana Kodeljevo

OŠ POLJE

29:36

OŠ VODMAT

23.4.2015 12:50

Dvorana Kodeljevo

OŠ KETTEJA IN MURNA

27:33

OŠ VODMAT

23.4.2015 13:40

Dvorana Kodeljevo
Lestvica  T   Z   P     R  Točke

OŠ VODMAT

2 2 0 69:56 13 4

OŠ POLJE

2 1 1 63:65 -2 3

OŠ KETTEJA IN MURNA

2 0 2 56:67 -11 2


Urnik - Skupina:H

Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ KOLEZIJA

31:37

OŠ VRHOVCI

3.4.2015 13:00

OŠ KOLEZIJA

OŠ VRHOVCI

36:7

OŠ PREŽIHOV VORANC

3.4.2015 14:00

OŠ KOLEZIJA

OŠ KOLEZIJA

53:5

OŠ PREŽIHOV VORANC

3.4.2015 15:00

OŠ KOLEZIJA
Lestvica  T   Z   P     R  Točke

OŠ VRHOVCI

2 2 0 73:38 35 4

OŠ KOLEZIJA

2 1 1 84:42 42 3

OŠ PREŽIHOV VORANC

2 0 2 12:89 -77 2

Partnerji

Izvajanje programa sofinancira MOL

lj-grb