Kontakt

Številka prenosnega telefona: 040/77-77-20

E-pošta: sd.okslj@gmail.com

Statistika

Števec pogledov vsebine : 335138

ZIMSKA LIGA 2015

7
FINALNI DEL TEKMOVANJA:
 

VRSTNI RED :      

1. MESTO      BOJLERJI

2. MESTO      RAŠICA TEAM

3. MESTO      SUPERSONICS

4. MESTO      FENOMENI

 

TURNIR ZA PRVAKA:

 

 

POLFINALE - BOJLERJI : SUPERSONICS        58 : 45

POLFINALE - FENOMENI : RAŠICA TEAM     49 : 59

ZA 3. MESTO - FENOMENI : SUPERSONICS    51 : 77

ZA 1. MESTO - BOJLERJI : RAŠICA TEAM       62 : 58

 

Nedelja 3.4.2016

15:30     BOJLERJI : AFG                               55 : 49

16:30     BOD TO KAR SI : FENOMENI       54 : 61

17:30     RAŠICA TEAM : BARABE             69 : 48

18:30     SUPERSONICS : ŠTRUMFI            74 : 55

 

LESTVICA

T

Z

P

KOŠI

R

TOČKE

BOJLERJI

13

12

1

  813 : 636

177

25

BOD TO KAR SI

13

12

1

  797 : 586

211

25

RAŠICA TEAM

13

10

3

  872 : 784

88

23

SUPERSONICS

13

9

4

  699 : 663

36

22

ŠTRUMFI

13

8

5

  724 : 640

84

21

BARABE

13

7

6

  674 : 727

-53

20

FENOMENI

13

7

6

  809 : 738

71

20

AFG

13

6

7

  737 : 745

-8

19

REKREATIVCI RC

13

5

8

  599 : 623

-24

18

ŠKOFJE

13

4

9

  713 : 746

-33

17

KK POLJE

13

4

9

  629 : 754

-125

17

TEAM ŠIŠKA

13

3

10

  654 : 735

-81

16

ŠPILKAMRA

13

2

11

  621 : 796

-175

15

NUTRIJE

13

2

11

  494 : 661

-167

13

 
 
REZULTATI:

Nedelja 27.3.2016

     

     11:15

ŠPILKAMRA

ŠTRUMFI

59 : 65

     12:15

AFG

RAŠICA TEAM

78 : 82

     13:15

REKREATIVCI RC

TEAM ŠIŠKA

45 : 54

     14:15

BOD TO KAR SI

FENOMENI

53 : 45

     15:15

NUTRIJE

SUPERSONICS

  0 : 20

 

Nedelja 20.3.2016

     

     12:45

REKREATIVCI RC

NUTRIJE

20 : 0

     13:45

SUPERSONICS

ŠKOFJE

82 : 65

     14:45

RAŠICA TEAM

ŠTRUMFI

68 : 53

     15:45

TEAM ŠIŠKA

KK POLJE

57 : 72

     16:45

ŠPILKAMRA

BARABE

48 : 63

     17:45

AFG

BOJLERJI

55 : 59

Nedelja 15.11.2014

     

     10:15

TEAM ŠIŠKA

BOJLERJI

42 : 55

     11:15

ŠTRUMFI

BARABE

42 : 54

     12:15

AFG

SUPERSONICS

58 : 62

     13:15

FENOMENI

NUTRIJE

54 : 34

     14:15

RAŠICA TEAM

KK POLJE

80 : 65

     15:15

ŠPILKAMRA

ŠKOFJE

46 : 66

Nedelja 22.11.2014

     

     10:15

ŠPILKAMRA

NUTRIJE

59 : 57

     11:15

KK POLJE

BOJLERJI

42 : 64

     12:15

ŠTRUMFI

ŠKOFJE

58 : 51

     13:15

TEAM ŠIŠKA

SUPERSONICS

44 : 58

     14:15

BARABE

RAŠICA TEAM

51 : 58

     15:15

AFG

FENOMENI

72 : 53

Sobota 28.11.2014

     

     14:00

ŠTRUMFI

NUTRIJE

64 : 47

     15:00

BARABE

ŠKOFJE

65 : 49

Nedelja 29.11.2014

     

     11:15

ŠPILKAMRA

AFG

36 : 67

     12:15

KK POLJE

SUPERSONICS

37 : 57

     13:15

TEAM ŠIŠKA

FENOMENI

43 : 53

Sobota 12.12.2015

     

     15:00

REKREATIVCI RC

BOD TO KAR SI

33 : 54

     16:00

BARABE

NUTRIJE

46 : 43

Nedelja 13.12.2015

     

     10:15

REKREATIVCI RC

BOJLERJI

54 : 65

     11:15

KK POLJE

FENOMENI

40 : 54

     12:15

ŠKOFJE

RAŠICA TEAM

64 : 69

     13:15

BOD TO KAR SI

AFG

75 : 33

Nedelja 20.12.2015

     

     10:15

BOD TO KAR SI

RAŠICA TEAM

62 : 60

     11:15

REKREATIVCI RC

SUPERSONICS

51 : 41

     12:15

ŠKOFJE

NUTRIJE

50 : 53

     13:15

ŠTRUMFI

TEAM ŠIŠKA

45 : 33

     14:15

KK POLJE

ŠPILKAMRA

45 : 43

     15:15

BARABE

AFG

35 : 60

 

Nedelja 3.1.2016

     

     11:15

ŠKOFJE

AFG

73 : 48

     12:15

SUPERSONICS

FENOMENI

55 : 52

     13:15

BARABE

TEAM ŠIŠKA

56 : 51

     14:15

KK POLJE

ŠTRUMFI

44 : 92

     15:15

REKREATIVCI RC

RAŠICA TEAM

56 : 62

     16:15

BOD TO KAR SI

NUTRIJE

61 : 39

 43     17:15

BOD TO KAR SI

ŠPILKAMRA

64 : 43

Sobota 9.1.2016

     

     11:30

RAŠICA TEAM

BOJLERJI

57 : 78

     12:30

TEAM ŠIŠKA

ŠPILKAMRA

42 : 52

     13:30

BOD TO KAR SI

BARABE

85 : 47

     14:30

REKREATIVCI RC

ŠTRUMFI

33 : 60

Nedelja 10.1.2016

     

     10:15

BOJLERJI

SUPERSONICS

63 : 35

     11:15

ŠTRUMFI

AFG

56 : 42

     12:15

REKREATIVCI RC

FENOMENI

43 : 54

     13:15

BOD TO KAR SI

KK POLJE

54 : 44

Nedelja 24.1.2016

     

     12:00

SUPERSONICS

RAŠICA TEAM

49 : 68

     13:00

BOD TO KAR SI

ŠKOFJE

65 : 37

     14:00

REKREATIVCI RC

AFG

48 : 56

     15:00

NUTRIJE

KK POLJE

36 : 55

     16:00

BOJLERJI

FENOMENI

74 : 70

Sobota 30.1.2016

     

     13:00

RAŠICA TEAM

TEAM ŠIŠKA

87 : 58

     14:00

ŠPILKAMRA

BOJLERJI

34 : 57

     15:00

FENOMENI

ŠTRUMFI

46 : 57

Sobota 6.2.2016

     

     11:00

SUPERSONICS

BARABE

66 : 56

     12:00

BOJLERJI

ŠKOFJE

53 : 60

     13:00

BOD TO KAR SI

ŠTRUMFI

51 : 41

     14:00

AFG

KK POLJE

57 : 46

     15:00

NUTRIJE

RAŠICA TEAM

48 : 67

     16:00

ŠPILKAMRA

REKREATIVCI RC

47 : 59

Nedelja 21.2.2016

     

     11:00

FENOMENI

ŠPILKAMRA

90 : 41

     12:00

NUTRIJE

TEAM ŠIŠKA

49 : 44

     13:00

SUPERSONICS

ŠTRUMFI

59 : 45

     14:00

ŠKOFJE

KK POLJE

47 : 43

     15:00

REKREATIVCI RC

BARABE

43 : 45

     16:00

BOD TO KAR SI

BOJLERJI

53 : 63

Sobota 27.2.2016

     

     10:00

FENOMENI

ŠKOFJE

57 : 53

     11:00

BOD TO KAR SI

TEAM ŠIŠKA

57 : 53

     12:00

RAŠICA TEAM

ŠPILKAMRA

54 : 52

     13:00

BOJLERJI

BARABE

70 : 47

     14:00

REKREATIVCI RC

KK POLJE

67 : 44

Nedelja 28.2.2016

     

     12:15

NUTRIJE

BOJLERJI

41 : 59

     13:15

FENOMENI

BARABE

60 : 63

     14:15

REKREATIVCI RC

ŠKOFJE

47 : 41

     15:15

BOD TO KAR SI

SUPERSONICS

63 : 48

     16:15

AFG

TEAM ŠIŠKA

49 : 73

Nedelja 6.3.2016

     

     13:45

RAŠICA TEAM

FENOMENI

60 : 70

     14:45

NUTRIJE

AFG

47 : 62

     15:45

SUPERSONICS

ŠPILKAMRA

67 : 61

     16:45

ŠKOFJE

TEAM ŠIŠKA

57 : 60

     17:45

BARABE

KK POLJE

46 : 52

     18:45

BOJLERJI

ŠTRUMFI

53 : 46

Partnerji

Izvajanje programa sofinancira MOL

lj-grb