STAREJŠI UČENCI 1. DEL 2019

Urnik - Skupina:A

Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ MAKSA PEČARJA

56:35

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

11.11.2019 13:00

OŠ M. PEČARJA

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

51:28

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

11.11.2019 13:45

OŠ M. PEČARJA

OŠ MAKSA PEČARJA

38:28

OŠ FRANCETA BEVKA

11.11.2019 14:30

OŠ M. PEČARJA

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

23:54

OŠ MAKSA PEČARJA

14.11.2019 13:00

OŠ M. PEČARJA

OŠ FRANCETA BEVKA

33:35

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

14.11.2019 13:45

OŠ M. PEČARJA

OŠ FRANCETA BEVKA

66:38

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

14.11.2019 14:30

OŠ M. PEČARJA

 

Lestvica  T   Z   P     R  Točke

OŠ MAKSA PEČARJA

3 3 0 148:86 62 6

OŠ FRANCETA BEVKA

3 1 2 127:111 16 4

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

3 1 2 124:150 -26 4

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

3 1 2 86:138 -52 4


Urnik - Skupina:B

Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ VIŽMARJE - BROD

42:50

OŠ TONETA ČUFARJA

6.11.2019 13:30

OŠ VIŽ. BROD

OŠ TONETA ČUFARJA

34:41

OŠ KAŠELJ

6.11.2019 14:15

OŠ VIŽ. BROD

OŠ VIŽMARJE - BROD

31:44

OŠ HINKA SMREKARJA

6.11.2019 15:00

OŠ VIŽ. BROD

OŠ KAŠELJ

21:28

OŠ HINKA SMREKARJA

13.11.2019 13:00

OŠ KAŠELJ

OŠ TONETA ČUFARJA

34:28

OŠ HINKA SMREKARJA

13.11.2019 13:50

OŠ KAŠELJ

OŠ KAŠELJ

20:0 BB

OŠ VIŽMARJE - BROD

13.11.2019 15:00

OŠ KAŠELJ

 

Lestvica  T   Z   P     R  Točke

OŠ HINKA SMREKARJA

3 2 1 100:86 14 5

OŠ KAŠELJ

3 2 1 82:62 20 5

OŠ TONETA ČUFARJA

3 2 1 118:111 7 5

OŠ VIŽMARJE - BROD

3 0 3 73:114 -41 2


Urnik - Skupina:C

Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ VALENTINA VODNIKA

54:45

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

6.11.2019 13:00

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA

OŠ KOSEZE

54:43

OŠ VALENTINA VODNIKA

6.11.2019 13:45

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA

OŠ KOSEZE

42:39

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

6.11.2019 14:30

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA

BRITISH INTERNATIONAL SCHOOL LJ.

0:20 BB

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

14.11.2019 13:45

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA

OŠ VALENTINA VODNIKA

20:0 BB

BRITISH INTERNATIONAL SCHOOL LJ.

14.11.2019 14:30

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA

OŠ KOSEZE

:

BRITISH INTERNATIONAL SCHOOL LJ.

18.11.2019 13:00

OŠ KOSEZE

 

Lestvica  T   Z   P     R  Točke

OŠ VALENTINA VODNIKA

3 2 1 117:99 18 5

OŠ KOSEZE

2 2 0 96:82 14 4

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

3 1 2 104:96 8 4

BRITISH INTERNATIONAL SCHOOL LJ.

2 0 2 0:40 -40 0


Urnik - Skupina:D

Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ ZADOBROVA

29:43

OŠ POLJE

13.11.2019 13:00

OŠ ZADOBROVA

OŠ POLJE

36:18

OŠ ZALOG

13.11.2019 13:45

OŠ ZADOBROVA

OŠ ZADOBROVA

63:26

OŠ SOSTRO

13.11.2019 14:30

OŠ ZADOBROVA

OŠ POLJE

63:27

OŠ SOSTRO

14.11.2019 14:00

OŠ POLJE

OŠ ZADOBROVA

34:23

OŠ ZALOG

14.11.2019 14:45

OŠ POLJE

OŠ SOSTRO

34:33

OŠ ZALOG

14.11.2019 15:30

OŠ POLJE

 

Lestvica  T   Z   P     R  Točke

OŠ POLJE

3 3 0 142:74 68 6

OŠ ZADOBROVA

3 2 1 126:92 34 5

OŠ SOSTRO

3 1 2 87:159 -72 4

OŠ ZALOG

3 0 3 74:104 -30 3


Urnik - Skupina:E

Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ SAVSKO NASELJE

41:30

OŠ NOVE JARŠE

5.11.2019 13:00

OŠ SAV. NASELJE

OŠ KOLEZIJA

37:65

OŠ VODMAT

5.11.2019 13:45

OŠ SAV. NASELJE

OŠ SAVSKO NASELJE

35:48

OŠ VODMAT

5.11.2019 14:30

OŠ SAV. NASELJE

OŠ NOVE JARŠE

35:30

OŠ KOLEZIJA

12.11.2019 13:00

OŠ SAV. NASELJE

OŠ VODMAT

59:38

OŠ NOVE JARŠE

12.11.2019 13:45

OŠ SAV. NASELJE

OŠ SAVSKO NASELJE

16:24

OŠ KOLEZIJA

12.11.2019 14:30

OŠ SAV. NASELJE

 

Lestvica  T   Z   P     R  Točke

OŠ VODMAT

3 3 0 172:110 62 6

OŠ SAVSKO NASELJE

3 1 2 92:102 -10 4

OŠ KOLEZIJA

3 1 2 91:116 -25 4

OŠ NOVE JARŠE

3 1 2 103:130 -27 4


Urnik - Skupina:F

Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ OSKAR KOVAČIČ

16:37

OŠ VRHOVCI

5.11.2019 13:00

OŠ O. KOVAČIČA

OŠ VRHOVCI

36:41

OŠ PREŽIHOV VORANC

5.11.2019 13:45

OŠ O. KOVAČIČA

OŠ OSKAR KOVAČIČ

20:0 BB

OŠ MIŠKA KRANJCA

5.11.2019 14:30

OŠ O. KOVAČIČA

OŠ VRHOVCI

20:0 BB

OŠ MIŠKA KRANJCA

15.11.2019 14:15

OŠ VRHOVCI

OŠ OSKAR KOVAČIČ

20:44

OŠ PREŽIHOV VORANC

15.11.2019 15:00

OŠ VRHOVCI

OŠ MIŠKA KRANJCA

0:20 BB

OŠ PREŽIHOV VORANC

15.11.2019 15:45

OŠ VRHOVCI

 

Lestvica  T   Z   P     R  Točke

OŠ PREŽIHOV VORANC

3 3 0 105:56 49 6

OŠ VRHOVCI

3 2 1 93:57 36 5

OŠ OSKAR KOVAČIČ

3 1 2 56:81 -25 4

OŠ MIŠKA KRANJCA

3 0 3 0:60 -60 0


Urnik - Skupina:G

Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

28:24

OŠ KETTEJA IN MURNA

11.11.2019 13:00

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

OŠ KETTEJA IN MURNA

9:40

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

11.11.2019 13:45

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

39:31

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

11.11.2019 14:30

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

 

Lestvica  T   Z   P     R  Točke

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

2 2 0 67:55 12 4

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

2 1 1 71:48 23 3

OŠ KETTEJA IN MURNA

2 0 2 33:68 -35 2

 

 

Partnerji

Izvajanje programa sofinancira MOL

lj-grb