STAREJŠI UČENCI 1. DEL 2016

Urnik - Skupina:A

Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

46:17

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

6.10.2016 13:00

OŠ M. KRANJCA

OŠ MIŠKA KRANJCA

21:36

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

6.10.2016 13:45

OŠ M. KRANJCA

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

30:12

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

12.10.2016 13:00

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

22:20

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

12.10.2016 13:50

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

20:0 BB

OŠ MIŠKA KRANJCA

12.10.2016 14:40

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

20:0 BB

OŠ MIŠKA KRANJCA

12.10.2016 15:30

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA
Lestvica  T   Z   P     R  Točke

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

3 3 0 96:29 67 6

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

3 2 1 54:50 4 5

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

3 1 2 73:89 -16 4

OŠ MIŠKA KRANJCA

3 0 3 21:76 -55 1


Urnik - Skupina:B

Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

61:22

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

10.10.2016 14:00

OŠ M. ŠUŠTARŠIČA

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

32:23

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

10.10.2016 15:00

OŠ M. ŠUŠTARŠIČA

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

61:47

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

10.10.2016 16:00

OŠ M. ŠUŠTARŠIČA

OŠ MIRANA JARCA

34:25

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

13.10.2016 13:00

OŠ F. BEVKA

OŠ FRANCETA BEVKA

25:24

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

13.10.2016 13:45

OŠ F. BEVKA

OŠ MIRANA JARCA

43:31

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

14.10.2016 13:00

OŠ F. BEVKA

OŠ FRANCETA BEVKA

31:24

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

14.10.2016 13:45

OŠ F. BEVKA

OŠ MIRANA JARCA

20:30

OŠ FRANCETA BEVKA

26.10.2016 13:00

OŠ M. JARCA

OŠ FRANCETA BEVKA

34:33

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

26.10.2016 14:00

OŠ M. JARCA

OŠ MIRANA JARCA

45:36

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

26.10.2016 15:00

OŠ M. JARCA
Lestvica  T   Z   P     R  Točke

OŠ FRANCETA BEVKA

4 4 0 120:101 19 8

OŠ MIRANA JARCA

4 3 1 142:122 20 7

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

4 2 2 191:148 43 6

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

4 1 3 103:143 -40 5

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

4 0 4 125:167 -42 4


Urnik - Skupina:C

Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ NOVE FUŽINE

18:24

OŠ KETTEJA IN MURNA

10.10.2016 13:00

OŠ NOVE FUŽINE

OŠ KETTEJA IN MURNA

43:26

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

10.10.2016 14:00

OŠ NOVE FUŽINE

OŠ NOVE FUŽINE

40:42

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

10.10.2016 15:00

OŠ NOVE FUŽINE

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

29:30

OŠ VIDE PREGARC

11.10.2016 15:00

OŠ KD – KAJUHA

OŠ VIDE PREGARC

32:18

OŠ NOVE FUŽINE

11.10.2016 15:50

OŠ KD – KAJUHA

OŠ KETTEJA IN MURNA

29:20

OŠ MARTINA KRPANA

12.10.2016 13:00

OŠ K. MURNA

OŠ MARTINA KRPANA

32:18

OŠ VIDE PREGARC

12.10.2016 14:00

OŠ K. MURNA

OŠ MARTINA KRPANA

47:37

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

14.10.2016 15:15

OŠ M. KRPANA

OŠ MARTINA KRPANA

44:23

OŠ NOVE FUŽINE

14.10.2016 16:00

OŠ M. KRPANA

OŠ KETTEJA IN MURNA

30:39

OŠ VIDE PREGARC

24.10.2016 15:15

OŠ K. MURNA
Lestvica  T   Z   P     R  Točke

OŠ MARTINA KRPANA

4 3 1 143:107 36 7

OŠ KETTEJA IN MURNA

4 3 1 126:103 23 7

OŠ VIDE PREGARC

4 3 1 119:109 10 7

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

4 1 3 134:160 -26 5

OŠ NOVE FUŽINE

4 0 4 99:142 -43 4


Urnik - Skupina:D

Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ SOSTRO

22:24

OŠ ZADOBROVA

5.10.2016 13:00

OŠ SOSTRO

OŠ ZADOBROVA

34:31

OŠ ZALOG

5.10.2016 13:50

OŠ SOSTRO

OŠ SOSTRO

20:0 BB

OŠ KAŠELJ

5.10.2016 14:40

OŠ SOSTRO

OŠ ZALOG

49:43

OŠ POLJE

11.10.2016 13:00

OŠ KAŠELJ

OŠ KAŠELJ

12:36

OŠ ZALOG

11.10.2016 13:50

OŠ KAŠELJ

OŠ KAŠELJ

23:37

OŠ POLJE

12.10.2016 13:15

OŠ KAŠELJ

OŠ KAŠELJ

7:45

OŠ ZADOBROVA

12.10.2016 14:00

OŠ KAŠELJ

OŠ SOSTRO

30:16

OŠ ZALOG

13.10.2016 13:00

OŠ SOSTRO

OŠ ZADOBROVA

23:37

OŠ POLJE

13.10.2016 13:50

OŠ SOSTRO

OŠ SOSTRO

49:32

OŠ POLJE

13.10.2016 14:40

OŠ SOSTRO
Lestvica  T   Z   P     R  Točke

OŠ ZADOBROVA

4 3 1 126:97 29 7

OŠ SOSTRO

4 3 1 121:72 49 7

OŠ ZALOG

4 2 2 132:119 13 6

OŠ POLJE

4 2 2 149:144 5 6

OŠ KAŠELJ

4 0 4 42:138 -96 3


Urnik - Skupina:E

Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ VALENTINA VODNIKA

41:31

OŠ VIŽMARJE - BROD

4.10.2016 13:00

OŠ KOSEZE

OŠ ŠENTVID

18:47

OŠ VALENTINA VODNIKA

4.10.2016 13:50

OŠ KOSEZE

OŠ KOSEZE

0:20 BB

OŠ ŠENTVID

4.10.2016 14:40

OŠ KOSEZE

OŠ KOSEZE

0:20 BB

OŠ VIŽMARJE - BROD

11.10.2016 13:00

OŠ KOSEZE

OŠ VIŽMARJE - BROD

44:23

OŠ ŠENTVID

11.10.2016 14:00

OŠ ŠENTVID

OŠ KOSEZE

0:20 BB

OŠ VALENTINA VODNIKA

11.10.2016 15:00

OŠ KOSEZE
Lestvica  T   Z   P     R  Točke

OŠ VALENTINA VODNIKA

3 3 0 108:49 59 6

OŠ VIŽMARJE - BROD

3 2 1 95:64 31 5

OŠ ŠENTVID

3 1 2 61:91 -30 4

OŠ KOSEZE

3 0 3 0:60 -60 0


Urnik - Skupina:F

Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ OSKAR KOVAČIČ

31:25

OŠ PREŽIHOV VORANC

11.10.2016 13:00

OŠ O. KOVAČIČA

OŠ PREŽIHOV VORANC

16:59

OŠ VRHOVCI

11.10.2016 13:55

OŠ O. KOVAČIČA

OŠ OSKAR KOVAČIČ

28:20

OŠ TONETA ČUFARJA

13.10.2016 13:15

OŠ O. KOVAČIČA

OŠ VRHOVCI

37:16

OŠ TONETA ČUFARJA

14.10.2016 13:15

OŠ VRHOVCI

OŠ TONETA ČUFARJA

11:19

OŠ PREŽIHOV VORANC

14.10.2016 14:05

OŠ VRHOVCI

OŠ VRHOVCI

44:17

OŠ OSKAR KOVAČIČ

18.10.2016 13:30

OŠ VRHOVCI
Lestvica  T   Z   P     R  Točke

OŠ VRHOVCI

3 3 0 140:49 91 6

OŠ OSKAR KOVAČIČ

3 2 1 76:89 -13 5

OŠ PREŽIHOV VORANC

3 1 2 60:101 -41 4

OŠ TONETA ČUFARJA

3 0 3 47:84 -37 3

Partnerji

Izvajanje programa sofinancira MOL

lj-grb