ML.UČENCI 1. LIGA 2016/2017

Urnik - Skupina:1.A

Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ FRANCETA BEVKA

36:11

OŠ TONETA ČUFARJA

26.1.2017 13:00

OŠ F. BEVKA

OŠ KOSEZE

0:20

OŠ SOSTRO

26.1.2017 13:45

OŠ F. BEVKA

OŠ FRANCETA BEVKA

42:30

OŠ SOSTRO

26.1.2017 14:30

OŠ F. BEVKA

OŠ KETTEJA IN MURNA

51:14

OŠ TONETA ČUFARJA

1.2.2017 13:00

OŠ K. MURNA

OŠ TONETA ČUFARJA

19:27

OŠ SOSTRO

1.2.2017 14:00

OŠ K. MURNA

OŠ KETTEJA IN MURNA

46:37

OŠ FRANCETA BEVKA

1.2.2017 15:00

OŠ K. MURNA

OŠ FRANCETA BEVKA

40:25

OŠ KOSEZE

7.2.2017 13:50

OŠ VRHOVCI

OŠ VRHOVCI

55:16

OŠ FRANCETA BEVKA

7.2.2017 14:40

OŠ VRHOVCI

OŠ KOSEZE

0:20 BB

OŠ TONETA ČUFARJA

13.2.2017 13:00

OŠ KOSEZE

OŠ KETTEJA IN MURNA

20:0 BB

OŠ KOSEZE

15.2.2017 14:00

OŠ K. MURNA

OŠ SOSTRO

11:45

OŠ VRHOVCI

16.2.2017 13:00

OŠ SOSTRO

OŠ VRHOVCI

38:25

OŠ KETTEJA IN MURNA

16.2.2017 13:50

OŠ SOSTRO

OŠ SOSTRO

40:19

OŠ KETTEJA IN MURNA

16.2.2017 14:40

OŠ SOSTRO

OŠ VRHOVCI

20:0 BB

OŠ TONETA ČUFARJA

17.2.2017 13:00

OŠ VRHOVCI

OŠ VRHOVCI

20:0 BB

OŠ KOSEZE

17.2.2017 14:00

OŠ VRHOVCI
Lestvica  T   Z   P     R  Točke

OŠ VRHOVCI

5 5 0 178:52 126 10

OŠ SOSTRO

5 3 2 128:125 3 8

OŠ FRANCETA BEVKA

5 3 2 171:167 4 8

OŠ KETTEJA IN MURNA

5 3 2 161:129 32 8

OŠ TONETA ČUFARJA

5 1 4 64:134 -70 5

OŠ KOSEZE

5 0 5 25:120 -95 2


Urnik - Skupina:1.B

Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ KOLEZIJA

33:9

OŠ MAKSA PEČARJA

24.1.2017 13:45

OŠ KOLEZIJA

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

19:21

OŠ MAKSA PEČARJA

27.1.2017 13:00

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA

OŠ MAKSA PEČARJA

12:22

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

27.1.2017 13:50

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

25:34

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

27.1.2017 14:40

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

22:25

OŠ ZADOBROVA

6.2.2017 13:00

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA

OŠ ZADOBROVA

20:0 BB

OŠ KOLEZIJA

6.2.2017 13:50

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

23:33

OŠ KOLEZIJA

6.2.2017 14:40

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA

OŠ MARTINA KRPANA

21:32

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

10.2.2017 14:10

OŠ M. KRPANA

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

37:11

OŠ ZADOBROVA

10.2.2017 15:00

OŠ M. KRPANA

OŠ MARTINA KRPANA

23:22

OŠ ZADOBROVA

10.2.2017 15:50

OŠ M. KRPANA

OŠ KOLEZIJA

33:22

OŠ MARTINA KRPANA

14.2.2017 13:00

OŠ KOLEZIJA

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

27:30

OŠ MARTINA KRPANA

14.2.2017 13:45

OŠ KOLEZIJA

OŠ KOLEZIJA

46:33

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

17.2.2017 13:00

OŠ KOLEZIJA

OŠ ZADOBROVA

20:0 BB

OŠ MAKSA PEČARJA

17.2.2017 14:00

OŠ M. KRPANA

OŠ MARTINA KRPANA

20:0 BB

OŠ MAKSA PEČARJA

17.2.2017 14:45

OŠ M. KRPANA
Lestvica  T   Z   P     R  Točke

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

5 4 1 158:115 43 9

OŠ ZADOBROVA

5 3 2 98:82 16 8

OŠ KOLEZIJA

5 4 1 145:107 38 8

OŠ MARTINA KRPANA

5 3 2 116:114 2 8

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

5 0 5 116:143 -27 5

OŠ MAKSA PEČARJA

5 1 4 42:114 -72 4

Partnerji

Izvajanje programa sofinancira MOL

lj-grb