Kontakt

Številka prenosnega telefona: 040/77-77-20

E-pošta: sd.okslj@gmail.com

Statistika

Števec pogledov vsebine : 344065

LIGA LJUBLJANA DIJAKI 2016

Urnik - Skupina:II.

Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠIŠKA

55:45

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

9.11.2016 12:15

Dvorana Kodeljevo

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

53:33

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

9.11.2016 13:00

Dvorana Kodeljevo

GIMNAZIJA ŠIŠKA

46:35

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

9.11.2016 13:45

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

33:46

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

16.11.2016 13:00

SREDNJA ZDRAVSTEVNA ŠOLA

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

51:31

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

16.11.2016 13:45

SREDNJA ZDRAVSTEVNA ŠOLA

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

18:56

GIMNAZIJA ŠIŠKA

16.11.2016 14:30

SREDNJA ZDRAVSTEVNA ŠOLA
Lestvica  T   Z   P     R  Točke

GIMNAZIJA ŠIŠKA

3 3 0 157:98 59 6

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

3 2 1 132:110 22 5

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

3 1 2 129:139 -10 4

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

3 0 3 84:155 -71 3


Urnik - Skupina:III.

Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA MOSTE

33:21

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

10.11.2016 12:15

DVORANA TIVOLI

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

40:20

Šolski center Ljubljana

10.11.2016 13:00

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA MOSTE

40:20

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

10.11.2016 13:45

DVORANA TIVOLI

Šolski center Ljubljana

28:29

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

10.11.2016 14:30

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

30:35

GIMNAZIJA MOSTE

18.11.2016 13:00

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

GIMNAZIJA MOSTE

37:30

Šolski center Ljubljana

18.11.2016 13:45

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

64:40

Šolski center Ljubljana

18.11.2016 14:30

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

45:17

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

21.11.2016 13:45

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

15:39

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

21.11.2016 14:30

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

55:26

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

21.11.2016 15:15

GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Lestvica  T   Z   P     R  Točke

GIMNAZIJA MOSTE

4 4 0 145:101 44 8

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

4 3 1 194:118 76 7

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

4 2 2 114:138 -24 6

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

4 1 3 93:137 -44 5

Šolski center Ljubljana

4 0 4 118:170 -52 4


Urnik - Skupina:IV.

Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

34:30

GIMNAZIJA LEDINA

8.11.2016 12:30

SUAŠ

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

45:32

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

8.11.2016 13:15

SUAŠ

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

44:38

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

10.11.2016 12:30

GIMNAZIJA ŠENTVID

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

37:26

GIMNAZIJA LEDINA

10.11.2016 13:15

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

51:20

GIMNAZIJA LEDINA

10.11.2016 14:00

GIMNAZIJA ŠENTVID

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

0:20 BB

GIMNAZIJA LEDINA

15.11.2016 12:30

SUAŠ

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

20:0 BB

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

15.11.2016 13:15

SUAŠ

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

33:46

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

24.11.2016 13:45

ŠC PET

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

40:44

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

24.11.2016 14:30

ŠC PET

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

32:39

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

24.11.2016 15:15

ŠC PET
Lestvica  T   Z   P     R  Točke

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

4 3 1 181:135 46 7

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

4 3 1 140:102 38 7

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

4 1 3 131:160 -29 5

GIMNAZIJA LEDINA

4 1 3 96:122 -26 5

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

4 2 2 83:112 -29 4


Urnik - Skupina:V.

Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

65:24

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

17.11.2016 13:45

ŠC PET

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

33:31

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

17.11.2016 14:30

ŠC PET

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

65:37

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

17.11.2016 15:15

ŠC PET

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

37:23

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

21.11.2016 12:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

30:29

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

21.11.2016 13:00

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

56:44

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

21.11.2016 13:45

DVORANA TIVOLI

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

37:19

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

21.11.2016 14:30

DVORANA TIVOLI

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

37:21

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

23.11.2016 12:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

25:33

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

23.11.2016 13:00

DVORANA TIVOLI

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

30:27

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

23.11.2016 13:45

DVORANA TIVOLI
Lestvica  T   Z   P     R  Točke

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

4 4 0 223:128 95 8

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

4 3 1 124:144 -20 7

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

4 2 2 141:130 11 6

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

4 1 3 99:136 -37 5

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

4 0 4 116:165 -49 4


Urnik - Skupina:VI.

Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA POLJANE

36:37

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

16.11.2016 12:15

Dvorana Kodeljevo

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

33:55

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

16.11.2016 13:00

Dvorana Kodeljevo

GIMNAZIJA POLJANE

45:19

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

16.11.2016 13:45

Dvorana Kodeljevo

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

63:23

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

24.11.2016 13:45

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

15:65

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

24.11.2016 14:30

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

50:28

GIMNAZIJA POLJANE

24.11.2016 15:15

GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Lestvica  T   Z   P     R  Točke

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

3 3 0 168:84 84 6

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

3 2 1 135:106 29 5

GIMNAZIJA POLJANE

3 1 2 109:106 3 4

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

3 0 3 57:173 -116 3

Partnerji

Izvajanje programa sofinancira MOL

lj-grb