Kontakt

Številka prenosnega telefona: 040/77-77-20

E-pošta: sd.okslj@gmail.com

Statistika

Števec pogledov vsebine : 346879

Končano prvenstvo Ljubljane za starejše dečke

dsc_0302

S tekmami na OŠ Hinka Smrekarja 7.12.2011 se je  končalo tekmovanje v košarki za starejše učence. Zmagovalci prvenstva so postali učenci OŠ Vodmat, na državno prvenstvo pa so se uvrstile prve štiri ekipe. Drugo mesto je osvojila OŠ Zadobrova, tretje OŠ Miška Kranjca in četrto OŠ Mirana Jarca. Pokale in priznanja je podelil Dejan Mlakar, bivši član vseh reprezentanc mlajših kategorij Slovenije in trenutni članski igralec pri KK Janče.

V tekmovanju je sodelovalo 26 osnovnih šol, 12 najboljših ekip pa se je uvrstilo v 1. ligo.

Tekmovanje je organiziralo Športno društvo Otroška košarkarska šola LJ v sodelovanju z Mestno občino Ljubljana (MOL) ter pod pokroviteljstvom gradbenega podjetja Tehnik.

 

 

 

Lestvica

Mesto

Ekipa - OŠ

Tekem

Zmage

Porazi

Dane točke

Prej. točke

Razl.

Točke

1.

OŠ VODMAT

5

4

1

215

196

19

9

2.

OŠ ZADOBROVA

5

4

1

234

201

33

9

3.

OŠ MIŠKA KRANJCA

5

3

2

232

189

43

8

4.

OŠ MIRANA JARCA

5

3

2

228

182

46

8

5.

OŠ HINKA SMREKARJA

5

1

4

167

254

- 87

6

6.

OŠ KOSEZE

5

0

5

149

203

-54

5

OŠ Vodmat je pred OŠ Zadobrova zaradi zmage v medsebojni tekmi.

OŠ M. Kranjca je pred OŠ M. Jarca zaradi zmage v medsebojni tekmi.

 

ZAKLJUČNI DEL:

Ekipa 1

Ekipa 2

Datum

Igrišče

OŠ VODMAT

53:40

OŠ MIŠKA KRANJCA

17.11.2011 14:00

OŠ VODMAT

OŠ ZADOBROVA

36:39

OŠ VODMAT

21.11.2011 13:00

OŠ M. KRANJCA

OŠ HINKA SMREKARJA

25:65

OŠ MIRANA JARCA

21.11.2011 14:00

OŠ H. SMREKARJA

OŠ MIŠKA KRANJCA

38:39

OŠ ZADOBROVA

21.11.2011 14:00

OŠ M. KRANJCA

OŠ KOSEZE

30:41

OŠ MIRANA JARCA

23.11.2011 12:00

OŠ KOSEZE

OŠ KOSEZE

20:22

OŠ HINKA SMREKARJA

23.11.2011 14:00

OŠ KOSEZE

OŠ VODMAT

36:27

OŠ KOSEZE

1.12.2011 13:00

OŠ VODMAT

OŠ MIŠKA KRANJCA

53:29

OŠ HINKA SMREKARJA

1.12.2011 14:00

OŠ VODMAT

OŠ ZADOBROVA

45:44

OŠ MIRANA JARCA

1.12.2011 15:00

OŠ VODMAT

OŠ ZADOBROVA

55:35

OŠ KOSEZE

5.12.2011 12:15

DVORANA TIVOLI

OŠ VODMAT

57:46

OŠ HINKA SMREKARJA

5.12.2011 13:15

DVORANA TIVOLI

OŠ MIŠKA KRANJCA

52:31

OŠ MIRANA JARCA

5.12.2011 14:15

DVORANA TIVOLI

OŠ ZADOBROVA

59:45

OŠ HINKA SMREKARJA

7.12.2011 12:00

OŠ H. SMREKARJA

OŠ MIŠKA KRANJCA

49:37

OŠ KOSEZE

7.12.2011 13:00

OŠ H. SMREKARJA

OŠ VODMAT

30:47

OŠ MIRANA JARCA

7.12.2011 14:00

OŠ H. SMREKARJA

 

1. A LIGA

Mesto

Ekipa - OŠ

Tekem

Zmage

Porazi

Dane točke

Prej. točke

Razl.

Točke

1.

OŠ VODMAT

5

5

0

222

156

66

10

2.

OŠ ZADOBROVA

5

4

1

239

179

60

9

3.

OŠ MIŠKA KRANJCA

5

3

2

221

197

24

8

4.

OŠ TONETA ČUFARJA

5

2

3

241

251

-10

7

5.

OŠ DANILE KUMAR

5

1

4

160

231

-71

6

6.

OŠ VRHOVCI

5

0

5

187

256

-69

5

 

Ekipa 1

 

Ekipa 2

Datum

Igrišče

OŠ MIŠKA KRANJCA

54:34

OŠ DANILE KUMAR

9.11.2011 12:00

OŠ M. KRANJCA

OŠ DANILE KUMAR

42:63

OŠ TONETA ČUFARJA

9.11.2011 13:00

OŠ M. KRANJCA

OŠ MIŠKA KRANJCA

51:42

OŠ TONETA ČUFARJA

9.11.2011 14:00

OŠ M. KRANJCA

OŠ VRHOVCI

29:60

OŠ ZADOBROVA

11.11.2011 13:00

OŠ VRHOVCI

OŠ ZADOBROVA

49:35

OŠ DANILE KUMAR

11.11.2011 14:00

OŠ VRHOVCI

OŠ VRHOVCI

45:49

OŠ DANILE KUMAR

11.11.2011 15:00

OŠ VRHOVCI

OŠ VODMAT

55:36

OŠ VRHOVCI

17.11.2011 13:00

OŠ VODMAT

OŠ VODMAT

53:40

OŠ MIŠKA KRANJCA

17.11.2011 14:00

OŠ VODMAT

OŠ MIŠKA KRANJCA

38:29

OŠ VRHOVCI

21.11.2011 12:00

OŠ M. KRANJCA

OŠ ZADOBROVA

36:39

OŠ VODMAT

21.11.2011 13:00

OŠ M. KRANJCA

OŠ MIŠKA KRANJCA

38:39

OŠ ZADOBROVA

21.11.2011 14:00

OŠ M. KRANJCA

OŠ VODMAT

55:44

OŠ TONETA ČUFARJA

24.11.2011 13:00

OŠ VODMAT

OŠ VRHOVCI

48:54

OŠ TONETA ČUFARJA

24.11.2011 14:00

OŠ VODMAT

OŠ VODMAT

20:0 BB

OŠ DANILE KUMAR

24.11.2011 15:00

OŠ VODMAT

OŠ TONETA ČUFARJA

38:55

OŠ ZADOBROVA

28.11.2011 14:00

OŠ KAŠELJ

1. B LIGA

Lestvica:

Mesto

Ekipa - OŠ

Tekem

Zmage

Porazi

Dane točke

Prej. točke

Razl.

Točke

1.

OŠ MIRANA JARCA

5

5

0

278

138

140

10

2.

OŠ HINKA SMREKARJA

5

3

2

174

189

-15

8

3.

OŠ KOSEZE

5

3

2

173

149

24

8

4.

OŠ KETTEJA IN MURNA

5

2

3

171

173

-2

7

5.

OŠ SAVSKO NASELJE

5

2

3

170

184

-14

7

6.

OŠ MARTINA KRPANA

5

0

5

134

267

-133

5

 

 

Ekipa 1

 

Ekipa 2

Datum

Igrišče

OŠ HINKA SMREKARJA

60:40

OŠ MARTINA KRPANA

9.11.2011 12:00

OŠ H. SMREKARJA

OŠ MARTINA KRPANA

38:46

OŠ SAVSKO NASELJE

9.11.2011 13:00

OŠ H. SMREKARJA

OŠ HINKA SMREKARJA

31:34

OŠ SAVSKO NASELJE

9.11.2011 14:00

OŠ H. SMREKARJA

OŠ MIRANA JARCA

63:13

OŠ MARTINA KRPANA

14.11.2011 16:00

OŠ M. JARCA

OŠ MARTINA KRPANA

15:52

OŠ KETTEJA IN MURNA

14.11.2011 17:00

OŠ M. JARCA

OŠ MIRANA JARCA

64:40

OŠ KETTEJA IN MURNA

14.11.2011 18:00

OŠ M. JARCA

OŠ KOSEZE

43:36

OŠ SAVSKO NASELJE

16.11.2011 12:00

OŠ KOSEZE

OŠ SAVSKO NASELJE

24:27

OŠ KETTEJA IN MURNA

16.11.2011 13:00

OŠ KOSEZE

OŠ KOSEZE

46:28

OŠ MARTINA KRPANA

16.11.2011 14:00

OŠ KOSEZE

OŠ HINKA SMREKARJA

36:30

OŠ KETTEJA IN MURNA

21.11.2011 12:00

OŠ H. SMREKARJA

OŠ KETTEJA IN MURNA

22:34

OŠ KOSEZE

21.11.2011 13:00

OŠ H. SMREKARJA

OŠ HINKA SMREKARJA

25:65

OŠ MIRANA JARCA

21.11.2011 14:00

OŠ H. SMREKARJA

OŠ KOSEZE

30:41

OŠ MIRANA JARCA

23.11.2011 12:00

OŠ KOSEZE

OŠ KOSEZE

20:22

OŠ HINKA SMREKARJA

23.11.2011 14:00

OŠ KOSEZE

OŠ MIRANA JARCA

45:30

OŠ SAVSKO NASELJE

25.11.2011 13:00

OŠ SAV. NASELJE

 

Lestvica:

Mesto

Ekipa - OŠ

Tekem

Zmage

Porazi

Dane točke

Prej. točke

Razl.

Točke

1.

OŠ MIRANA JARCA

5

5

0

278

138

140

10

2.

OŠ HINKA SMREKARJA

5

3

2

174

189

-15

8

3.

OŠ KOSEZE

5

3

2

173

149

24

8

4.

OŠ KETTEJA IN MURNA

5

2

3

171

173

-2

7

5.

OŠ SAVSKO NASELJE

5

2

3

170

184

-14

7

6.

OŠ MARTINA KRPANA

5

0

5

134

267

-133

5

RAZIGRAVANJE ZA 1. LIGO:

 

Ekipe, ki so v svoji predtekmovalni skupni osvojile 2. mesto so se borile za 3 prosta mesta za 1. ligo. Tja so se dodatno uvrstili zmagovalci skupin v skupini za razigravanje za 1. ligo.

 

Skupina 1

 

Mesto

Ekipa - OŠ

Tekem

Zmage

Porazi

Dane točke

Prej. točke

Razl.

Točke

1.

OŠ DANILE KUMAR

2

2

0

122

57

65

4

2.

OŠ FRANCETA BEVKA

2

1

1

87

61

26

3

3.

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

2

0

2

46

117

-91

2

 

Ekipa 1

 

Ekipa 2

Datum

Igrišče

OŠ FRANCETA BEVKA

32:40

OŠ DANILE KUMAR

26.10.2011 14:30

OŠ F. BEVKA

OŠ DANILE KUMAR

82:25

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

26.10.2011 15:30

OŠ F. BEVKA

OŠ FRANCETA BEVKA

55:21

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

26.10.2011 16:30

OŠ F. BEVKA

 

Skupina 2

 

Mesto

Ekipa - OŠ

Tekem

Zmage

Porazi

Dane točke

Prej. točke

Razl.

Točke

1.

OŠ MIŠKA KRANJCA

2

2

0

83

68

15

4

2.

OŠ KOLEZIJA

2

1

1

65

71

-6

3

3.

OŠ OSKAR KOVAČIČ

2

0

2

70

79

-9

2

 

Ekipa 1

 

Ekipa 2

Datum

Igrišče

OŠ MIŠKA KRANJCA

44:38

OŠ OSKAR KOVAČIČ

26.10.2011 12:00

OŠ M. KRANJCA

OŠ OSKAR KOVAČIČ

32:35

OŠ KOLEZIJA

26.10.2011 13:00

OŠ M. KRANJCA

OŠ MIŠKA KRANJCA

39:30

OŠ KOLEZIJA

26.10.2011 14:00

OŠ M. KRANJCA

 


Skupina 3

 

Mesto

Ekipa - OŠ

Tekem

Zmage

Porazi

Dane točke

Prej. točke

Razl.

Točke

1.

OŠ KETTEJA IN MURNA

2

2

0

84

28

56

4

2.

OŠ KAŠELJ

2

1

1

47

46

1

3

3.

OŠ NOVE FUŽINE

2

0

2

18

75

-57

2

 

 

 

Ekipa 1

 

Ekipa 2

Datum

Igrišče

OŠ KAŠELJ

28:9

OŠ NOVE FUŽINE

26.10.2011 12:00

OŠ KAŠELJ

OŠ NOVE FUŽINE

9:47

OŠ KETTEJA IN MURNA

26.10.2011 13:00

OŠ KAŠELJ

OŠ KAŠELJ

19:37

OŠ KETTEJA IN MURNA

26.10.2011 14:00

OŠ KAŠELJ

Predtekmovanje

Skupina A

 

Mesto

Ekipa - OŠ

Tekem

Zmage

Porazi

Dane točke

Prej. točke

Razl.

Točke

1.

OŠ VRHOVCI

2

2

0

79

54

25

4

2.

OŠ KOLEZIJA

2

1

1

51

55

-4

3

3.

OŠ TRNOVO

2

0

2

47

68

-21

2

 

Ekipa 1

Ekipa 2

Datum

Igrišče

OŠ VRHOVCI

36:26

OŠ KOLEZIJA

18.10.2011 13:00

OŠ VRHOVCI

OŠ KOLEZIJA

25:19

OŠ TRNOVO

18.10.2011 14:00

OŠ VRHOVCI

OŠ VRHOVCI

43:28

OŠ TRNOVO

18.10.2011 15:00

OŠ VRHOVCI

 


Skupina B

 

Mesto

Ekipa - OŠ

Tekem

Zmage

Porazi

Dane točke

Prej. točke

Razl.

Točke

1.

OŠ H. SMREKARJA

2

2

0

87

61

26

4

2.

OŠ MIŠKA KRANJCA

2

1

1

80

64

16

3

3.

OŠ VIŽMARJE - BROD

2

0

2

41

83

-42

2

 

Ekipa 1

Ekipa 2

Datum

Igrišče

OŠ MIŠKA KRANJCA

44:16

OŠ VIŽMARJE - BROD

14.10.2011 12:00

OŠ M. KRANJCA

OŠ VIŽMARJE - BROD

25:39

OŠ HINKA SMREKARJA

14.10.2011 13:00

OŠ M. KRANJCA

OŠ MIŠKA KRANJCA

36:48

OŠ HINKA SMREKARJA

14.10.2011 14:00

OŠ M. KRANJCA

 


Skupina C

Mesto

Ekipa - OŠ

Tekem

Zmage

Porazi

Dane točke

Prej. točke

Razl.

Točke

1.

OŠ TONETA ČUFARJA

2

2

0

96

50

46

4

2.

OŠ KAŠELJ

2

1

1

79

66

13

3

3.

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

2

0

2

38

97

-59

2

Ekipa 1

Ekipa 2

Datum

Igrišče

OŠ KAŠELJ

33:45

OŠ TONETA ČUFARJA

19.10.2011 12:00

OŠ KAŠELJ

OŠ TONETA ČUFARJA

51:17

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

19.10.2011 13:00

OŠ KAŠELJ

OŠ KAŠELJ

46:21

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

19.10.2011 14:00

OŠ KAŠELJ

 

Skupina D

 

Mesto

Ekipa - OŠ

Tekem

Zmage

Porazi

Dane točke

Prej. točke

Razl.

Točke

1.

OŠ KOSEZE

2

2

0

127

37

90

4

2.

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

2

1

1

36

78

-42

3

3.

OŠ PRULE

2

0

2

21

69

-48

2

 

Ekipa 1

Ekipa 2

Datum

Igrišče

OŠ KOSEZE

49:21

OŠ PRULE

19.10.2011 12:00

OŠ KOSEZE

OŠ PRULE

0:20 BB

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

19.10.2011 13:00

OŠ KOSEZE

OŠ KOSEZE

78:16

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

19.10.2011 14:00

OŠ KOSEZE

 


Skupina E

Mesto

Ekipa - OŠ

Tekem

Zmage

Porazi

Dane točke

Prej. točke

Razl.

Točke

1.

OŠ MIRANA JARCA

2

2

0

94

57

37

4

2.

OŠ DANILE KUMAR

2

1

1

94

80

14

3

3.

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

2

0

2

62

113

-51

2

 

Ekipa 1

Ekipa 2

Datum

Igrišče

OŠ MIRANA JARCA

42:33

OŠ DANILE KUMAR

17.10.2011 15:00

OŠ M. JARCA

OŠ DANILE KUMAR

61:38

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

17.10.2011 16:00

OŠ M. JARCA

OŠ MIRANA JARCA

52:24

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

17.10.2011 17:00

OŠ M. JARCA

 


Skupina F

Mesto

Ekipa - OŠ

Tekem

Zmage

Porazi

Dane točke

Prej. točke

Razl.

Točke

1.

OŠ SAVSKO NASELJE

2

2

0

77

61

16

4

2.

OŠ FRANCETA BEVKA

2

1

1

70

70

0

3

3.

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

2

0

2

59

75

-16

2

 

Ekipa 1

Ekipa 2

Datum

Igrišče

OŠ FRANCETA BEVKA

36:32

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

19.10.2011 14:30

OŠ F. BEVKA

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

27:39

OŠ SAVSKO NASELJE

19.10.2011 15:30

OŠ F. BEVKA

OŠ FRANCETA BEVKA

34:38

OŠ SAVSKO NASELJE

19.10.2011 16:30

OŠ F. BEVKA

 

Skupina G

Mesto

Ekipa - OŠ

Tekem

Zmage

Porazi

Dane točke

Prej. točke

Razl.

Točke

1.

OŠ MARTINA KRPANA

1

1

0

30

19

11

2

2.

OŠ NOVE FUŽINE

1

0

1

19

30

-11

1

Ekipa 1

Ekipa 2

Datum

Igrišče

OŠ NOVE FUŽINE

19:30

OŠ MARTINA KRPANA

14.10.2011 13:00

OŠ NOVE FUŽINE

 

Skupina H

Mesto

Ekipa - OŠ

Tekem

Zmage

Porazi

Dane točke

Prej. točke

Razl.

Točke

1.

OŠ ZADOBROVA

2

2

0

89

52

37

4

2.

OŠ KETTEJA IN MURNA

2

1

1

67

74

-7

3

3.

OŠ SOSTRO

2

0

2

56

86

-30

2

 

Ekipa 1

Ekipa 2

Datum

Igrišče

OŠ SOSTRO

22:49

OŠ ZADOBROVA

20.10.2011 13:00

OŠ SOSTRO

OŠ ZADOBROVA

40:30

OŠ KETTEJA IN MURNA

20.10.2011 14:00

OŠ SOSTRO

OŠ SOSTRO

34:37

OŠ KETTEJA IN MURNA

20.10.2011 15:00

OŠ SOSTRO

 

Skupina I

Mesto

Ekipa - OŠ

Tekem

Zmage

Porazi

Dane točke

Prej. točke

Razl.

Točke

1.

OŠ VODMAT

2

2

0

101

58

43

4

2.

OŠ OSKAR KOVAČIČ

2

1

1

97

68

29

3

3.

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

2

0

2

49

121

-72

2

 

Ekipa 1

Ekipa 2

Datum

Igrišče

OŠ VODMAT

47:30

OŠ OSKAR KOVAČIČ

20.10.2011 13:00

OŠ VODMAT

OŠ OSKAR KOVAČIČ

67:21

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

20.10.2011 14:00

OŠ VODMAT

OŠ VODMAT

54:28

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

20.10.2011 15:00

OŠ VODMAT

 

 

 

2. liga

Ekipe, ki se niso uvrstile naprej so lahko igrale 2. in 3. ligo.

 

Mesto

Ekipa - OŠ

Tekem

Zmage

Porazi

Dane točke

Prej. točke

Razl.

Točke

1.

OŠ OSKAR KOVAČIČ

2

2

0

103

29

74

4

2.

OŠ KAŠELJ

2

1

1

50

65

-15

3

3.

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

2

0

2

32

91

-59

2

 

Ekipa 1

Ekipa 2

Datum

Igrišče

OŠ KAŠELJ

35:18

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

23.11.2011 12:00

OŠ KAŠELJ

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

14:56

OŠ OSKAR KOVAČIČ

23.11.2011 13:00

OŠ KAŠELJ

OŠ KAŠELJ

15:47

OŠ OSKAR KOVAČIČ

23.11.2011 14:00

OŠ KAŠELJ

 


3. liga

Mesto

Ekipa - OŠ

Tekem

Zmage

Porazi

Dane točke

Prej. točke

Razl.

Točke

1.

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

3

3

0

90

55

35

6

2.

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

3

2

1

95

86

9

5

3.

OŠ SOSTRO

3

1

2

87

94

-7

4

4.

OŠ TRNOVO

3

0

3

58

95

-37

3

 

Ekipa 1

Ekipa 2

Datum

Igrišče

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

20:0 BB

OŠ TRNOVO

23.11.2011 13:00

OŠ SOSTRO

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

27:37

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

23.11.2011 14:00

OŠ SOSTRO

OŠ SOSTRO

24:28

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

23.11.2011 15:00

OŠ SOSTRO

OŠ SOSTRO

35:33

OŠ TRNOVO

29.11.2011 13:00

OŠ SOSTRO

OŠ TRNOVO

25:40

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

29.11.2011 14:00

OŠ SOSTRO

OŠ SOSTRO

28:33

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

29.11.2011 15:00

OŠ SOSTRO

 

 

Partnerji

Izvajanje programa sofinancira MOL

lj-grb