Košarkarska šola

Urnik

 Urnik je na tudi spodnji povezavi:

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1OjZWnptt3m-U79hmt01l7qDH16zJMTPyDuSkxw5TakQ/edit?usp=drivesdk

 

 

PON

razredi

TOR

razredi

SRE

razredi

ČET

razredi

PET

razredi

BEŽIGRAD

15.30-16.15

1.-3.

               

BEŽIGRAD

16.15-17.00

                 

ČUFAR

       

15.00 - 15.45

1-2

       

ČUFAR

       

15.45 - 16.30

3-6

       

DOBROVA

   

13.50-14.35

1.-3.

           

DOBROVA

   

14.40-15.25

4.-5.

           

DOBROVA

   

15.30-16.15

6.-8.

           

KAŠELJ

       

14.15-15.00

1-3

15.00-15.45

1-3

   

KAŠELJ

       

15.00-15.45

4-6

15.45-16.30

4-6

   

KRPAN

       

15.25-16.10

3.-6.

       

KRPAN

               

15.25-16.10

1.-3.

LEDINA

začasna odpoved

 

14.30 - 15.15

1-2

   

14.30 - 15.15

1-2

   

LEDINA

začasna odpoved

 

15.15 - 16:00

3-4

   

15.15 - 16:00

3-4

   

LEDINA

začasna odpoved

 

16.00 - 16.45

5-6

   

16.00 - 16.45

5-6

   

MOŠKRIČ

           

13.10-13.55

1.-3.

   

MOŠKRIČ

           

13.55-14.40

4.-6.

   

N. FUŽINE

na oš Krpan

                 

N. FUŽINE

na oš Krpan

                 

POLJE

                   

POLJE

                   

POLJE

                   

PREGARC

           

13.50-14.35

1.-3.

   

PREGARC

           

14.40-15.25

4.-6.

   

PREGARC

   

15.30-16.15

7.-9.

   

15.30-16.15

7.-9.

   

R. JAKOPIČ

Sp. Šiška

ali

na oš Vodnik

1-2

 

ali

Sp. Šiška

1-2

   

R. JAKOPIČ

Sp. Šiška

ali

na oš Vodnik

3-4

 

ali

Sp. Šiška

3-4

   

SAVSKO

16.05-17.00

1.-6.

               

SAVSKO

           

15.15-16.00

1.-6.

   

SPODNJA ŠIŠKA

14.45-15.30

1-2

       

14.45-15.30

1-2

   

SPODNJA ŠIŠKA

15.30-16.15

3-4

       

15.30-16.15

3-4

   

SPODNJA ŠIŠKA

16.15-17.00

5-6

               

SOSTRO

12.30 - 13.15

1

               

SOSTRO

13.15 - 14.00

punce

               

SOSTRO

14.00 - 14.45

2-3

               

SOSTRO

14.45 - 15.30

4-6

               

SOSTRO

15.30 - 16.15

7-9

   

16.00 - 17.00

         

ŠUŠTARŠIČ

15.15 - 16.00

1-2

               

ŠUŠTARŠIČ

16.05 - 16.55

3-5

               

TRNOVO

   

17:00 - 18:00

1-6

   

17:00 - 17:45

1-6

   

TRNOVO

                   

VIČ

16.30-17.15

1-6

       

16.00-16.45

1-6

   

VODNIK

   

14.45 - 15.30

1-2

   

13.45 - 14.30

1-2

   

VODNIK

   

15.30 - 16.25

3-4

   

14.30 - 15.30

3-4

   

VODNIK

   

16.30 - 17.45

5-6

   

15.15.-16.15.

5-6

   

VORANC

   

14.00 - 15.00

1-2

   

15.00 - 15.45

3-4

   

VORANC

           

15.45 - 16.30

5-7

   

VRHOVCI

   

14.00 - 15.00

1-2

       

14.00 - 15.00

1-2

VRHOVCI

   

15.00 - 16.00

3-5

       

15.00 - 16.00

3-5

VRHOVCI

   

16.00 - 17.00

6-9

       

16.00 - 17.00

6-9

VRHOVNIK

       

14.45-15.30

1.-3.

       

VRHOVNIK

       

15.30-16.15

4.-7.

       

ZADOBROVA

15.00-15.45

1-2

   

15.00-15.45

1-2

       

ZADOBROVA

15.45-16.30

3-6

   

15.45-16.30

3-6

       

ZADOBROVA

16.30-17.15

7-9

   

16.30-17.15

7-9

       

ZALOG

   

14.00-14.45

1.-3.

           

ZALOG

   

14.45-15.30

3.-6.

           

ŠMARTNO

15.00-16.00

                 

ŠMARTNO

   

15.00-16.00

             

ŠENTVID

                   

ŠENTVID

                   

H. SMREKAR

14.30-15.30

                 

H. SMREKAR

       

14.30-15.30

         

A. ŠUŠTAR

14.10-15.15

3-5

               

A. ŠUŠTAR

       

14.10-15.00

1-2

       

košarkarska šola za osnovnošolce

 

  DSC0012

 

- vadba je namenjena dečkom in deklicam 

- vadbo vodijo košarkarski trenerji in športni pedagogi

- vadba poteka enkrat ali dvakrat tedensko po 45 minut
- vadbene skupine so razdeljene po trijadah
- organiziramo in sodelujemo na:

  * turnirjih v igrivi košarki

  * turnirjih v okviru košarkarske šole

  * Košarkarskem prvenstvu Ljubljane 

  ( U13, U15)

  * Prvenstvu Ljubljane v ulični košarki

  (U11, U13, U15)

  * družabnih srečanjih
- nadarjene usmerjamo v košarkarske klube:

  (KK Olimpija, KK Janče, KD Ježica, KD Ilirija, KK Ljubljana,ŽKD Ilirija, ŽKD Ježica, KD Slovan)
- sodelujemo s starši
- skupino do 15 otrok vodi en trener

 

 

 

 

Partnerji

Izvajanje programa sofinancira MOL

lj-grb